logo

SPORT EXPO

12. veletrh sportovních potřeb a vybavení

3. - 5. 5. 2018


 
 

Drobečková navigace:

Sport Expo Pro vystavovatele


 

Sport Expo

Pro vystavovatele

Připojte se k těm nejlepším!

Vážení obchodní přátelé,

INCHEBA EXPO PRAHA Vás zve k účasti na 12. veletrhu sportovních potřeb a vybavení SPORT EXPO – SPORT PRO KAŽDÉHO, který se bude konat v termínu 3. – 5. 5. 2018 na Výstavišti v Praze – Holešovicích.

Přijďte se zviditelnit na největší sportovní show, doprovázenou rozsáhlou reklamní kampaní. Prezentovat se mohou firmy všech sportů a vybavení. Tato akce je nejen kontraktační, ale především také prezentační a prodejní.

Souběžně s veletrhem proběhne populární Volkswagen maratonský víkend jako vrchol atletického seriálu RUNCZECH.COM. Organizátor závodu je naším hlavním partnerem a již tradičně směřuje zázemí pro závodníky do Průmyslového paláce. Všichni účastníci závodů (15.000) si sem přicházejí vyzvednout startovní číslo, prohlédnout výstavu a vychutnat kvalitní doprovodný program, na němž pravidelně spolupracují i vystavující firmy. Každý vystavovatel má šanci po domluvě s organizátorem přispět svým dílem k vyšší atraktivnosti veletrhu (ať už zajištěním vlastního doprovodného programu nebo sponzoringem současných doprovodných akcí) a tím zdůraznit vlastní prezentaci na výstavě.

Kromě všudypřítomného běhu (oblečení, obuv a výživa pro běžce) nabízí veletrh návštěvníkům zajímavé prezentace i dalších populárních sportů, zejména outdoorových sportů, in-line bruslení, plavání, cyklistiky a fitness. Atraktivní expozice světoznámých značek, bohatý doprovodný program a vysoká návštěvnost aktivních sportovních nadšenců spoluvytvářejí nezapomenutelnou atmosféru sportovního festivalu završenou víkendovým maratonským během. Výstava každoročně přiláká více než 30.000 aktivních sportovců z Česka i ze zahraničí.

Věříme, že Vás naše nabídka k účasti na veletrhu SPORT EXPO osloví a Vy svojí aktivní prezentací podpoříte záměr veletrhu i své obchodní cíle.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Gabriela Krovozová
manažer veletrhu

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/31/1521037077SE_banner_1920x1024sportexpo.jpg0 0
95