logo

SPORT EXPO

12. veletrh sportovních potřeb a vybavení

3. - 5. 5. 2018


 
 

Drobečková navigace:

Sport Expo Archiv aktualit Compression is in the Air, ROYAL BAY Air!


 

Aktualita

Compression is in the Air, ROYAL BAY Air!

03. 05. 2017
 
 

Srdečně Vás zveme ke stánku B48 na veletrhu Sport Expo v Holešovicích, který se koná ku příležitosti Pražského Maratonu. Od čtvrtka do soboty se zde na Vás těší náš ROYAL BAY®  tým, který Vám pomůže vybrat z široké nabídky kompresních výrobků české výroby – od kompresních návleků, podkolenek až ke kraťasům, nebo můžete sáhnout po pohodlných sportovních doplňcích typu ponožek, multifunkčních šátků, potítek apod.

 

Na výstavišti v Holešovicích budete moci prvně vybírat z kompletní výrobní řady ROYAL BAY® Air, která hýčká nohy každého sportovce nejen silnou odstupňovanou kompresí, ale také příjemným hedvábným dotekem použitého materiálu – tedy mikrovlákna. Voňavou antimikrobiální úpravu se stříbrem Sanitized® ocení každý „dlouhoběžec“, protože ionty stříbra působí nejen proti šíření mikroorganismů, ale také účinně brání vzniku nepříjemných pachů.  Ochrana Achillovy šlachy, podpora lýtkového svalu – a tedy efektivnější zásobování svalu kyslíkem je vítanou pomocí každého maratonského běžce.

Obvykle je maraton pro nohy běžců „solidní nálož“ a každý jeden z nich si přeje, aby jeho nohy po doběhnutí nehrály všemi barvami. Totéž přeje všem zúčastněným závodníkům i celý ROYAL BAY tým, stačí totiž, aby Vaše nohy hrály barvami kompresních doplňků ROYAL BAY® Air – vybírat můžete ze 4 variant ve 4 barevných provedeních, navíc v dokonale padnoucích velikostech.

Je-li pro Vás kromě výkonu důležitá také pozávodní regenerace, doporučujeme Vaší pozornosti model ROYAL BAY® Relax, který je svou střední odstupňovanou kompresí a civilním bavlněným provedením perfektním „parťákem“ k „výkonové řadě“ Air. „Relaxky“ využijete jednak k regeneraci, ale také k dlouhým cestám na další závody.


 

Nemusíte se obávat, radost uděláte i své peněžence, celou nabídku značky ROYAL BAY® totiž
na Sport Expu seženete se skvělou
20% slevou. Platit můžete cash, ale i platební kartou.

 

Těšíme se na Vás na našem stánku! Váš ROYAL BAY tým.

 

O značce ROYAL BAY®

Víte, že značka ROYAL BAY® znamená v hloubce svého významu vavřín, tedy symbol vítězství?
Víte, že použitím kompresních doplňků můžete podpořit a zlepšit svůj výkon a rychleji regenerovat po něm? BETTER
&FASTER
www.royalbay.eu

O ARIES, a.s 
Značka ROYAL BAY® je součástí portfolia značek firmy ARIES, a.s., která má víc než 25 let zkušeností na trhu zdravotní komprese. ARIES je česká rodinná společnost. Důležitou součástí vlastní výroby situované v Krkonoších je oddělení výzkumu a vývoje, stejně tak jako expertní skupina sportovců, se kterou se prototypy produkce testují. Na trh přináší ARIES kvalitní produkty s rozmanitými benefity s cílem uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.
http://www.aries.eu
 

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/31/1521037077SE_banner_1920x1024sportexpo.jpg0 0
95