logo

SPORT EXPO

12. veletrh sportovních potřeb a vybavení

3. - 5. 5. 2018


 
 

Drobečková navigace:

Sport Expo Archiv aktualit ROYAL BAY®: česká značka kompresních...


 

Aktualita

ROYAL BAY®: česká značka kompresních produktů pro vyšší výkon a ochranu při běhu

05. 05. 2016
 
 

Běháme na horách, v nížinách i ve městech. Proto víme, že si málokterý maratonec dovolí vzít na závod nevyzkoušené ponožky či boty. S ochranou lýtkového svalu je to však jiné. Produkty ROYAL BAY® nabízejí to nejlepší, co můžete v oblasti komprese lýtka vyzkoušet. V řadách Extreme, Neon a Relax získáte cílenou nebo odstupňovanou kompresi, která podpoří Váš vyšší výkon, ochranu lýtkového svalu a rychlejší regeneraci po výkonu.

Značka ROYAL BAY® vychází při výrobě své sportovní produkce ze znalostí v oblasti zdravotní komprese dolních končetin. Ty s technologickými úpravami přenáší na sportovce s cílem zvýšit výkon a ochranu před poškozením svalové tkáně. Nabízíme širokou škálu výrobků v oblasti komprese dolních končetin.

Pro všechny maratonce na veletrhu Sport Expo 2016 jsme vybrali tři funkční produkty z řady lýtkové ochrany. První je ROYAL BAY® Extreme s cílenou kompresí na lýtkový sval. Tím poskytuje sportovci maximální podporu v tomto místě, čímž omezuje bolest z únavy svalů. Tento stupeň komprese rovněž omezuje otřesy, které mohou sval poškodit. Samozřejmostí řady Extreme je rychleschnoucí mikrovlákno s vysokým stupněm odvodu vlhkosti a bezpečnostní reflexní prvky.

Druhým produktem jsou lýtkové návleky ROYAL BAY® Neon se silnou odstupňovanou kompresí. Tento typ komprese přináší ochranu v celé oblasti mezi kotníkem a kolenem. S otřesy pracují návleky Neon podobně jako typ Extreme, je zde navíc ještě benefit v podobě antimikrobiální úpravy Sanitized® Silver, kde ionty stříbra na povrchu vláken účinkují proti řadě bakterií a mikrobů.

Třetím produktem, který bychom doporučili na příjemnou regeneraci po závodu nebo na cestu domů jsou kompresní podkolenky ROYAL BAY® Relax. Odstupňovaná komprese těchto podkolenek s 60% podílem bavlny poskytují příjemný regenerační relax Vašim unaveným nohám.

Ti, co již mají zkušenost s lýtkovou kompresí, zvolí spíše produktovou řadu Extreme. Pro první zkušenosti s kompresními produkty jsou vhodné návleky Neon. Ideální je přibližně ještě hodinu po závodě návleky ponechat a po té je vyměnit za Relax. Touto kombinací docílíte rychlejší regenerace a ochrany před bolestivým poškozením svalu. Velmi ceněnou výhodou všech našich výrobků je antimikrobiální úprava Sanitized® Silver, která Vám zaručí voňavý zážitek nejen před výkonem.                      

Na výstavním stánku Vám náš promo tým odborně poradí s výběrem správného výrobku a komprese, navíc jsme pro Vás připravili zajímavou maratonskou slevu 20 % na celou kompresní produkci ROYAL BAY®.

------

Značka ROYAL BAY® je součástí portfolia značek firmy ARIES, a.s., která má víc než 20 let zkušeností na trhu zdravotní komprese. ARIES je česká společnost, důležitou součástí vlastní výroby situované v Krkonoších je oddělení výzkumu a vývoje, stejně tak jako expertní skupina sportovců, se kterou prototypy produkce testujeme. Na trh přinášíme kvalitní produkty orientované na zákazníka s rozmanitými benefity, s cílem uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/31/1521037077SE_banner_1920x1024sportexpo.jpg0 0
95