logo

SPORT EXPO

12. veletrh sportovních potřeb a vybavení

3. - 5. 5. 2018


 
 

Drobečková navigace:

Sport Expo Archiv aktualit Workoutová hřiště a sportovní vybavení


 

Aktualita

Workoutová hřiště a sportovní vybavení

04. 05. 2016
 
 

Na veletrhu se vám představí sportovní značka workoutových hřišť Workoutland.cz  a e-shop s tréninkovými pomůckami a sportovním vybavením VEE-SPORT.

Workoutland.cz

Originální workoutová hřiště VARIO G umožňující variabilní sestavení pro cvičení s vlastní vahou na systému hrazd, bradel, žebřin, kruhů a lavic umožňují nejen rozvoj fyzické kondice a formování postavy, ale i zároveň předvádění atraktivních gymnastických prvků, silových cviků a elegantních sestav na Pole Dance tyčích. (doplnit obrázek sestavy)

Oblibu si tento nový sportovní směr nachází zejména u teenagerů a sportovně aktivních lidí obou pohlaví, kteří chtějí trávit svůj čas venku na čerstvém vzduchu.

Sestavy značky WORKOUTLAND.CZ můžete vidět na volných prostranstvích obcí a měst, ve sportovních klubech, u rekreačních areálů, podél turistických i cyklistických stezek, ale i v soukromých zahradách rodinných domů. (doplnit obrázek sestavy)

Vee-sport

Podpořte Váš tým v cestě za vítězstvím top výbavou na fotbal, futsal, minikopanou a další sporty, která zajistí správný tah na bránu.

V přehledné nabídce specializovaného e-shopu VEE-SPORT.cz naleznete certifikované fotbalové brány pro dospělé hráče i žáky, oddělovací zábrany, oplocení a další vybavení pro fotbalová hřiště. Disponujeme širokým spektrem tréninkových pomůcek, jako jsou kužely, překážky, slalomové tyče, fotbalové míče a další. Vybírat můžete také pomůcky pro trénink obratnostně-rychlostních aktivit, vybavení tělocvičen a dalších sportovišť. 

Přijďte si sami vyzkoušet svou fyzickou zdatnost na naší sestavě nebo si zatrénovat s pomůckami a produkty Vee-sport.

Budeme se těšit na vaši návštěvu a v případě, že budete šikovní a zvládnete základní cviky na naší sestavě VARIO G, můžete si od nás odnést i malý dárek.

Více na www.workoutland.cz

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/31/1521037077SE_banner_1920x1024sportexpo.jpg0 0
95