logo

SPORT EXPO

12. veletrh sportovních potřeb a vybavení

3. - 5. 5. 2018


 
 

Drobečková navigace:

Sport Expo Archiv aktualit COMPRESSPORT


 

Aktualita

COMPRESSPORT

02. 05. 2016
 
 

Kompresní oblečení a doplňky COMPRESSPORT představují špičku na poli vytrvalostních sportů. Švýcarská kvalita technologií, materiálů i zpracování zaručí nekompronisní funkčnost a podporu při náročných trénincích, závodech a také regeneraci. Kompresní doplňky a oblečení podporují vytrvalost, omezují zranění svalů a oddalují únavu. Rychlejší proudění žilní krve podpoří rychlejší okysličení svalů a taktéž odbourávání toxinů. Oblečení COMPRESSPORT je vyvíjeno ve spolupráci s nejlepšími maratonskými či ultratrailovými běžci, triatlety nebo cyklisty a se značkou se tak potkáte na těch nejtvrdších závodech světa jako je UTMB, Ironman Hawaii nebo Marathon des Sables.

 

Pro letošní ročník Volswagen Prague Marathon jsme připravili soutěž o ceny v hodnotě 10 000 Kč, která probíhá na našem facebookovém profilu https://www.facebook.com/Compressport-CZ-199936230129603/.

A pro návštěvníky sobotního SportExpa máme milé překvapení: Ve 14 hodin na pódiu proběhne rozhovor s jednou z hvězd maratonu, Vítkem Pavlištou, mistrem ČR v maratonu z loňského ročníku a také Radkem Brunnerem, mistrem ČR v běhu na 100 km i 24 hodin.

 

Po celou dobu trvání SportExpo uvítáme návštěvníky na stánku PK11 a nabídneme jim nejen osvědčené produkty jako kompresní lýtkové návleky R2, ale i zcela nové kolekce běžeckého oblečení pro muže a také seciální střihy pro ženy. Pro závodníky bude ta pravá chvíle opatřit si poslední drobnosti a vychytávky, které jim dovolí zcela se soustředit na maratonský výkon - nabízíme také běžecké kšilty, elastické pásky na číslo s poutky na energetické gely a tyčinky, potítka...

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/31/1521037077SE_banner_1920x1024sportexpo.jpg0 0
95